تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی

09352272342 کارشناس فروش
تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی

تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت، ایجاد نمایی لوکس و مدرن

لیماک درب
لیماک درب

تعویض درب درب ضد سرقت با درب قدیمی امکانپذیر است؟ امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن سبک زندگی و منازل، افراد در تلاشند تا بتوانند خود را با این پیشرفت وفق دهند. یکی از موضوعاتی که افراد به فکر تغییر آن هستند، تغییر سبک دکوراسیون منزل است. در چنین شرایطی یکی از بخش هایی که باید تعویض شود، درب های قدیمی هستند.

بر همین اساس، یکی از سوالات مهمی که افراد با آن مواجه می شوند این است که آیا تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی امکان پذیر است؟ برای پاسخ به این سوال باید موضوعات مختلف را در نظر گرفت. به همین علت ما موضوع این مطلب را به بررسی تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی اختصاص داده ایم.

روش های تعویض درب ضد سرقت

برای تعویض درب ضد سرقت و جایگزین شدن آن با درب های قدیمی دو روش معمول وجود دارد. در ادامه به معرفی این روش ها می پردازیم.

  • روش اول: تعویض درب ضد سرقت بدون تخریب

در روش اول، درب قدیمی شما  دارای ابعادی استاندارد است. این بدان معناست که برای نصب درب ضد سرقت جدید نیاز به خراب کردن دیوار و امور دیگر وجود ندارد و درب ضد سرقت بر روی چهارچوب قدیمی قرار می گیرد. بنابراین در این روش، درب ضد سرقت بدون هیچ نوع تخریبی به راحتی و در مدت زمان کوتاهی نصب می شود.

  • روش دوم: تعویض درب ضد سرقت با تخریب

 دراین روش همانطور که مشخص است، شما باید برای تعویض درب ضد سرقت چهارچوب را تخریب کنید. این موضوع در شرایطی است که ابعاد درب های قدیمی از حالت استاندارد کوچک تر یا بزرگ تر باشد. در این صورت نصاب چهارچوب درب قدیمی را جدا کرده و برای نصب درب ضد سرقت جدید حاشیه های درب را تخریب می کند.

نقاط مثبت تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

تعویض درب ضد سرقت و جایگزین شدن آن با درب های قدیمی، علاوه بر تغییر دکوراسیون و زیباتر شدن آن می تواند مزایای زیادی نیز برای شما به همراه داشته باشد. از مهم ترین مزایای تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت می توان موارد زیر نام برد.

  • عدم نیاز به تخریب و جدا کردن چهارچوب، در صورت استاندارد بودن آن
  • مقاومت بالا در مقایسه با درب های قدیمی
  • امکان تولید در ابعاد دلخواه مشتری
  • دارای چهارچوب و ورقه های فولادی محکم و مقاوم
  • امکان سفارش درب ضد سرقت با رنگ و روکش دلخواه

نکات مهم برای تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

با توجه به اینکه درب ها در طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرند و شما برای خرید درب ضد سرقت مبلغ قابل توجهی پرداخت می کنید، بنابراین لازم است قبل از نصب درب ضد سرقت چند نکته مهم را به یاد داشته باشید تا بتوانید درب ضد سرقت را بدون هیچ مشکلی تعویض کنید. مهم ترین نکاتی که قبل از تعویض درب ضد سرقت باید به آن توجه کنید عبارتند از:

ابعاد

 اولین موضوعی که باید برای تعویض درب ضد سرقت به آن توجه کنید، ابعاد است. شما باید تمامی اندازه های چهارچوب را به صورت دقیق داشته باشید تا بتوانید برای سفارش درب ضد سرقت یک ابعاد مناسب ارائه دهید. سعی کنید تمامی بخش های درب و چهارچوب را به خوبی اندازه بگیرید و در صورتی که با این موضوع آشنا نیستید از یک نصاب کمک بگیرید.

انتخاب نوع درب ضد سرقت

قبل از این که بخواهید درب قدیمی را با درب ضد سرقت جایگزین کنید، لازم است نوع درب ضد سرقت را انتخاب نمایید. با توجه به اینکه ابعاد هر یک از مدل های درب ضد سرقت با هم تفاوت دارند، بهتر است از قبل مدل موردنظر را انتخاب نمایید.

انتخاب یک برند مناسب

زمانی که درب ضد سرقت خود را از یک برند معتبر انتخاب کنید، قطعا شرکت مورد نظر برای اندازه گیری درب منزل شما بهترین نصاب را معرفی می کند تا در صورت تخریب چهارچوب نیز نتیجه نهایی موفقیت آمیز باشد.

 از طرف دیگر، برند موردنظر درب ضد سرقت باکیفیت را به شما ارائه می دهد که مقاومت و طول عمر بالایی داشته باشد، بنابراین برای تعویض درب ضد سرقت باید به سراغ برندهای معتبر بروید.

قیمت تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی

یکی دیگر از چالش هایی که افراد برای تعویض درب ضد سرقت با آن مواجه هستند، قیمت است. همانطور که بیان شد برای تعویض درب ضد سرقت دو روش اصلی وجود دارد که یک روش همراه با تخریب و روش دیگر بدون تخریب چهارچوب است. هر یک از دو روش فرآیند خاص خود را طی می کنند، بنابراین نمی توان گفت که قیمت تعویض هر دو یکسان است.

در شرایطی که نیاز به تخریب چهارچوب وجود داشته باشد، قطعا نصب هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد. در غیر این صورت قیمت تعویض درب ضد سرقت پایین تر خواهد بود. همچنین نوع درب ضد سرقت نیز در قیمت تعویض آن تاثیر دارد، زیرا نصب برخی درب ها نیاز به دقت بالایی دارد. بر این اساس می توان نتیجه گرفت که قیمت تعویض درب ضد سرقت متفاوت است.

 

جمع بندی

تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی یکی از چالش هایی است که امروزه افراد زیادی با آن مواجه هستند. با نصب درب های ضد سرقت و حذف درب های قدیمی می توانید امنیت لازم برای ساختمان فراهم کنید. تعویض درب می تواند همراه با تخریب چهارچوب و یا بدون تخریب انجام گیرد. هر یک از این روش ها، با هزینه خاصی انجام می شوند و فرآیند خاص خود را دارند.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید