درب ضد سرقت ضد آب: کاربردها

09352272342 کارشناس فروش
درب ضد سرقت ضد آب: کاربردها

خرید درب ضد سرقت ضد آب با بالاترین کیفیت از لیماک درب

لیماک درب
لیماک درب

درب ضد سرقت ضد آب یکی از بهترین گزینه ها برای درب ورودی فضای بیرونی ساختمان  است. با توجه به این که درب ورود ساختمان در برابر عوامل مختلف مانند شرایط جوی و تغییرات دما قرار دارد، بنابراین کیفیت بالای این درب ها و ضد آب بودن آن ها اهمیت زیادی دارد. بنابراین باید به دنبال خرید درب ضد سرقت ضد آب باشید.

انتخاب درب ضد سرقتی که دارای روکش بی کیفیت است، موجب شده تا درب مذکور بعد از مدتی دچار پوسته پوسته شدن گردد و رطوبت را جذب کند. به همین علت در زمان خرید درب ضد سرقت باید به خاصیت ضد آب بودن آن توجه کنید. با توجه به کاربردی بودن این درب ها، ما موضوع این مطلب را به معرفی درب ضد سرقت ضد آب اختصاص داده ایم.

معرفی درب ضد سرقت ضد آب

درب ضد سرقت ضد آب به دلیل داشتن ساختار خاص خود می تواند در برابر نفوذ رطوبت و بارش برف و باران مقاومت بالایی داشته باشد. از آنجایی که این مدل درب ضد سرقت در بخش  بیرونی ساختمان ها نصب می شوند، بنابراین باید حتما خاصیت ضد آب و ضد نور داشته باشند. در غیر این صورت بعد از مدتی دچار آسیب شده و چوب ها روکش درب آسیب می بینند.

این یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که باید برای خرید درب ضد سرقت به آن توجه کنید. به همین علت پیشنهاد می کنیم برای خرید درب ضد سرقت ضد آب به مجموعه های معتبر مراجعه کنید، چراکه امروزه تولیدکنندگان زیادی از روکش های بی کیفیت برای تولید درب ضد سرقت استفاده می کنند که این روکش ها خاصیت ضد آب بودن ندارند.

ساختار درب ضد سرقت ضد آب

همان طور که اشاره کردیم درب ضد سرقت ضد آب به دلیل داشتن ساختار خاص در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومت بالایی دارند. نحوه ساخت درب ضد سرقت ضد آب بدین صورت است که در مرحله مونتاژ این مدل درب ها، از لایه ها و روکش های ضد آب استفاده می شود. این روکش ها خود در انواع مختلفی تولید می شوند که میزان مقاومت آن ها در برابر نفوذ آب  تفاوت دارد.

درب ضد سرقت ضد آب به خصوص برای مناطقی که میزان بارش در آن بالاست، گزینه مناسبی است. در این صورت با قرار گرفتن درب ضد سرقت در معرض بارش برف و باران نگرانی خاصی برای آسیب دیدن درب نخواهید داشت. همچنین بهتر است بدانید علاوه بر روکش، چهارچوب این درب ها نیز به صورت ضد آب ساخته شده تا در برابر رطوبت دچار زنگ زدگی و خوردگی نشوند.

ویژگی های درب ضد سرقت ضد آب

درب ضد سرقت ضد آب به دلیل داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فرد با استقبال بالای مشتریان مواجه شده است. این مدل درب های ضد سرقت را می توان در محیط های مختلف با هر نوع شرایط آب و هوایی نصب کرد. از مهم ترین ویژگی های درب ضد سرقت ضد آب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • چهارچوب تولید شده با رنگ کوره ای الکترواستاتیک که در برابر رطوبت مقاومت بالایی داشته و دچار زنگ زدگی نمی شود.
  • استفاده از اسکلت فلزی که با شرایط آب و هوایی مرطوب سازگاری داشته و ضد آب هستند.
  • استفاده از بهترین روکش های ضد آب فلزی، چوبی و پلیمری
  • ضد آب بودن تمام بخش  های درب مانند نقاط جوش، یراق آلات، نقاط اتصال و غیره
  • مقاومت و استحکام بالا در برابر مواد شوینده مختلف
  • حفظ ظاهر اولیه در برابر تماس با آب و رطوبت

قیمت درب ضد سرقت ضد آب

یکی از مهم ترین موضوعاتی که مشتریان برای خرید انواع درب ضد سرقت ضد آب با آن مواجه هستند، قیمت درب ضد آب است. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی کشور نمی توان یک قیمت مشخص برای درب ضد سرقت ضد آب بیان کرد، چراکه قیمت ها به صورت مداوم در حال تغییر هستند. از طرف دیگر، عوامل مختلفی می توانند روی قیمت درب های ضد آب تاثیر داشته باشند.

اولین عاملی که می تواند روی قیمت این تجهیزات تاثیر داشته باشد، نوع و میزان کیفیت متریال های به کار رفته برای تولید آن است. هر چقدر متریال های به کار رفته  برای تولید درب ضد سرقت آب کیفیت بالاتری داشته باشند، قیمت نهایی درب نیز گران تر خواهد بود. همچنین ایرانی یا خارجی بودن یراق آلات درب ضد سرقت ضد آب نیز روی قیمت آن تاثیر می گذارد.

عوامل دیگر مانند ابعاد درب، تک لنگه و دو لنگه بودن ، نوع طراحی آن نوسانات بازار نیز می توانند تاثیر زیادی روی قیمت نهایی درب ضد سرقت داشته باشند.

خرید درب ضد سرقت ضد آب

همان طور که در بخش های قبل بیان کردیم انتخاب یک مجموعه معتبر برای خرید درب ضد سرقت ضد آب اهمیت زیادی دارد، چراکه امروزه تولیدکنندگان زیادی در زمینه تولید درب ضد سرقت ضد آب فعالیت می کنند که برخی از آن ها محصولات بی کیفیتی را به مشتریان ارائه می دهند. به همین علت ممکن است برخی از تولیدکنندگان درب های ضد سرقت معمولی را به جای درب ضد سرقت ضد آب به شمار ارائه دهند.

با توجه به این تفاسیر، پیشنهاد ما به شما این است که درب ضد سرقت ضد آب را از لیماک درب تهیه نمایید. لیماک درب تولید کننده انواع درب ضد سرقت است که برای تولید مدل های ضد آب از بهترین و باکیفیت ترین متریال های روز دنیا استفاده می کند. درب های ضد آب این مجموعه در برابر رطوبت و تغییرات دما مقاومت بسیار بالایی داشته و به راحتی دچار آسیب نمی شوند.

جمع بندی

افرادی که در مناطق مرطوب زندگی می کنند معمولا با یک دغدغه مهم روبرو هستند و آن این است که درب های ورودی آن ها بعد از مدتی دچار آسیب و یا زنگ زدگی می شوند. در چنین شرایطی شما باید به دنبال خرید درب ضد سرقت ضد آب باشید. ویژگی های منحصر به فرد این درب ها موجب شده تا آن ها در برابر جذب طوبت مقاومت بالایی داشته باشند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید